Pomoc rodinám, Nová rodina, Zprostředkování rodin

 Vytváříme dva katalogy:

Potřebných

a

Nových rodin,

 

Forma katalogů dává rodinám i potřebným možnost vlastního výběru při volbě zprostředkované rodiny.

  

     Registrace rodin do katalogu je ZDARMA. 

     Další náležitostí je podpis zprostředkovatelské smlouvy s námi, za sjednanou odměnu v případě úspěchu (pokud neuspějeme - NIC NEPLATÍTE!). Tato cena není nijak pevně stanovena, určuje se vždy dle konkrétního případu a hradí se vždy až po jeho úspěšném ukončení. Pro úhradu nákladů, spojených se zprostředkováním těchto služeb, je navíc možné si s námi sjednat splátkový kalendář. 

     Vyhledáme-li Vám NOVOU RODINU, je nezbytné nezbytné sepsání smlouvy o poskytnutí služeb za úplatu mezi potřebným a rodinou s naším právním zástupcem, za účelem oboustranné jistoty a stanovení podmínek. Cena této sml., je dle jeho aktuálních sazeb a není-li dohodnuto jinak, hradí ji NOVÁ RODINA. Podmínkou je naše přítomnost u podpisu této smlouvy. 

     Registrace do katalogu potřebných je zpoplatněna částkou 200,- Kč, vše ostatní ohledně zprostředkování je  ZDARMA !!!

        Tyto katalogy jsou vytvářeny s dobrými úmysly a na základě zprostředkovatelské smlouvy. Vždy se budeme snažit zdokumentovat jejich obsah co nejpečlivěji, nejaktuálněji a nejpravdivěji .

      Samozřejmě se zde nemůže zaregistrovat zcela každý, neboť abychom předešli jistým problémům a zajistili spokojenost oběma zúčastněným stranám, musí se splňovat jistá kritéria.

     V momentě zjištění, že někdo z registrovaných záměrně uvedl nepravdivé informace, jedná se o hrubé porušení podmínek, je neprodleně z katalogu vyřazen a může mu být uložena smluvní pokuta. ..proto pečlivě zvažte, zda požadovaná kritéria skutečně splňujete, neboť podpisem sml. s námi, nám schvalujete si Vámi poskytnuté informace prověřit.

 ( Z důvodu úprav ve znění sml. není její návrh momentálně k dispozici. I tak nás, v případě zájmu o konzultaci, můžete kontaktovat. Děkujeme za pochopení )

JÁ A MOJE RODINA.jpg

Uvítáte tuto službu?

Nemyslím. (2 | 10%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one